אודות

קצת על מאחורי הקלעים

אז מי אני?

היי כולם, שמי בר שרון.
בעלת חברה לשיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות ובמנוע החיפוש. 
בוגרת קורס מאסטר לשיווק דיגיטלי במכללת ניו-מדיה ומתמקצעת BA במנהל עסקים. 

לפני שהתחלתי ללמוד את עולם הדיגיטל, הבנתי שהאהבה שלי למקצוע התחילה רק בתור תחביב. תמיד הייתי מנסה להבין את עולם השיווק וכתיבת התוכן מהפן הפסיכולוגי.

הייתי מצליחה להיכנס לתוך ראשו של הקונה ומנבאת את התהליכים שקורים אצלו בראש. לאחר זמן לא רב כאשר ראיתי שיש דובים ויש יער!
התחלתי ללמוד את המקצוע בצורה מקצועית. היום אני בעלת עסק פרטי שמטרתו היא אך ורק טובתכם. מטרתי היא לגרום לעסק שלכם לצמוח ולבסס את עצמו כמותג.

לאהוב את מה שעושים

להיות טוב במקצוע שלך זה דבר מבורך, אך יש הבדל בעיניי בין להיות טוב ובין להיות בעל פאשן אמיתי למה שאתה עושה. תפקידי הוא לעזור לכם לבנות נכסים דיגיטליים לעסק שלכם אשר מניבים תוצאות ומכירות. 

עולם הדיגיטל הוא עולם מופלא שלא כולם מסתדרים איתו, לכן כאן אני נכנסת לתמונה. אפשר להיות אנשי עסקים טובים ומנהלים מחוננים, אך לא כולם מסתדרים עם עולם הפרסום והדיגיטל ואין זה אומר שיש להרים ידיים.

אין כזה דבר שאין כזה דבר

גם אם העולם הזה לא בשבילכם, אל חשש! אין צורך שתכנסו לעולם שמפחיד אתכם. תפקידי הוא לגשר בין הרצונות שלכם כעסק ולבצע הלכה למעשה בעולם הדיגיטל.

אני אוהבת לחקור

אחד הדברים הכי חשובים בהבנה של עולם הדיגיטל היא ההבנה כי זהו עולם מתחדש ודינמי. לכן תמיד צריך לחקור ולהבין מה החידושים ואיך תמיד אפשר להשתפר.

לאט לאט, פרה פרה

תהליך השיווק כשמו הוא- תהליך. על הלקוח להבין שגם עם תחילת העבודה אין זה אומר שיראה תוצאות בצורה מיידית. תהליך דורש זמן ולמידה ויש לבצעו בצורה האופטימלית ביותר.

Keep It Simple

לא תמיד המורכב הוא המוכר. לפעמים more is less. מטרתי היא להעביר כמה שיותר תוכן בכמה שפחות זמן, כסף, ואמצעים.

החלום שלך. המשימה שלי.

עבודה קשה זו לא מילה גסה

אני מאמינה בעבודה קשה ויסודית. להקים נכסים דיגיטלים זו עבודה סיזיפית הדורשת המון זמן, השקעה ותשומת לב.

 

לא עובדת בשביל אף אחד (לא לא)

אבל אני כן עובדת בשבילם

אתן לכם טעימה ממגוון הלקוחות המדהימים שלי, שאני מביאה אותם לתוצאות מדהימות

אז... רוצים לעזור לעסק שלכם לצמוח?

בואו נעשה את זה ביחד