מדיה חברתית

איך אנו משיגים יותר לייקים ושיתופים?

להגיע לקהלים עם נוכחות דיגיטלית

למדו על האסטרטגיה השיווקית
שלנו במדיה חברתית

מה הטרנדים עכשיו?

אחד הדברים הכי חשובים בעולם הדיגיטל הוא לזהות טרנדים עוד לפני שהם קורים. עולם הדיגיטל הוא עולם דינמי ומשתנה כל הזמן ועלינו מנהלי הדיגיטל להממשק אליו.

טיק טוק, אינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט, אטסי, לינקדין, גוגל פלוס – כל אלו רק קצה הקרחון. 
לכן יש צורך תמיד להיות בתנועה. תמיד לחדש את העסק ולא לפחד משינויים.

אל תפספסו

דברים קורים כל הזמן, הזדמנויות באות והולכות ועכשיו זה הזמן שלכם לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה. גם כאשר אנחנו הולכים בשביל אנחנו חושבים על המקום הבא שכף רגלינו תדרוך. כך גם צריך לעשות כאשר מדובר בעסק שלכם. תמיד לחשוב מה הצעד הבא שלכם. לאן הדרך תוביל אתכם 

החוזק שלי במבט חטוף

נקודות החוזקה שלי

נקודות החוזקה שלי מתמקדות בעולם הרשתות החברתיות ולא בכדי. עולם זה מרתק ומלא ביצירה. היכולת לדבר אל הלקוחות שלכם, לשתף אותם בידע שלכם ובכך להגדיל את החיבור הוא מה שהופך את השימוש ברשתות החברתיות לכלכך מיוחד.

Facebook
98%
Instagram
94%
Linkedin
92%
YouTube
89%

שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית

אסטרטגיית מדיה חברתית בהתאמה אישית

אסטרטגיה של מדיה חברתית היא סיכום של כל מה שאתם מתכננים לעשות ומקווים להשיג במדיה החברתית. זה מנחה את פעולותיכם ומאפשר לכם לדעת אם אתם מצליחים או נכשלים. ככל שהתכנית שלכם ספציפית יותר, כך היא תהיה יעילה יותר.

הגדרת יעדים שיווקיים משמעותיים.

חקר קהלי יעד.

קביעת ערכים החשובים ביותר לעסק ולך.

ניתוח מתחרים.

יצירת תוכן מרתק.

טיימינג ועיתוי כעדיפות עליונה.

הערכת תוצאות והתייעלות.

תוכניות שיווק דומות

נשמח לחלוק את הידע והניסיון שלנו

שיווק דיגיטלי מעיד על עסק הצועד עם זמן ומשקיע בלקוחותיו. למעשה, עסק שאינו נעזר בערוצים אלו פשוט נותר מאחור וסובל מתדמית מיושנת וארכאית. הדבר נכון לא רק לגבי חברות וארגונים גדולים.

ראוי להבין כי ככל שחולפות השנים עוברת האוכלוסייה לשימוש מאסיבי ברשת, כאשר הדור הצעיר כבר אינו מכיר כמעט דרכים אחרות להתנהלות חברתית וצרכנית. לכן, שיווק דיגיטלי אינו רק מעיד על חדשנות ורצינות – זוהי הדרך היחידה להגיע אל קהל עצום שרואה ברשת כלי אלמנטארי לביצוע פעולות. 

המטרה שלי היא הצלחה שלכם! מאוד חשוב לי לשים את העסק שלכם בראש. הצלחה שלכם היא ההצלחה שלי.
אחד המרכיבים הכי אינטגרלים בהצלחה שלנו היא שיתוף פעולה מלא עם הלקוח והבנה לעומק של הצרכים שלו.

תשארו מחוברים

קמפיין פרסומי נכון ברשתות החברתיות מגביר באופן משמעותי את החשיפה החיובית לה זוכה העסק בקרב קהלים רלוונטיים, ומכאן גם מגדיל את מעגל לקוחותיו והכנסותיו

מה תקבלו?

לחשוב קדימה

בשיווק דיגיטלי תמיד צריך לחשוב קדימה. כל תהליך בבנית אסטרטגיית השיווק מנוהל ומתוכנן כמה צעדים קדימה. בנוסף מתווספים גם חקר טרנדים עתידיים ושיטות חדשות שיכנסו בכל הקשור לשיווק דיגיטלי.

מה תקבלו?

אנו פותרים בעיות אמיתיות

מה אני יכולה לעשות למענך?

מדיה חברתית

מדיה חברתית, היא שם כולל לכלל הרשתות החברתיות באינטרנט. שיווק ברשתות החברתיות עוזרת לייצר אינטראקציה יומיומית עם העוקבים שלכם ולהגיע לקהל המדויק שלכם.

כתיבת תוכן שיווקי

כל עסק צריך שפה משלו, דרך שבה הוא פונה על הלקוחות שלו. תוכן שיווקי הוא אחד הפרמטרים הכי אינטגרלים בהצלחה של עסק. כאן הכל מתחיל.

עיצוב אתרים

אם עץ נופל ביער ואף אחד לא שומע, האם הוא השמיע צליל? כך גם לגבי העסק שלכם. אם יש לי עסק והוא לא נמצא בגוגל, האם באמת הוא קיים?

רוצה לשפר את העסק שלך

בואו נשמור על קשר