כתיבת תוכן שיווקי

איך אנו משיגים יותר לייקים ושיתופים?

בואו נדבר על זה, והרבה!

It's All About The Content

למה צריך להשקיע בתוכן?

כתיבת תוכן שיווקי היא אסטרטגית המתמקדת ביצירה והפצה של תוכן חשוב, רלוונטי ועקבי כדי למשוך ולשמור על קהל מוגדר בבירור – ובסופו של דבר להניע פעולות רווחיות של לקוחות.

דיבור רציף עם הלקוח, מתחילה בשפת המותג. איך אנחנו פונים אל הלקוחות שלנו? האם אנחנו מדברים בשפה גבוהה או שמא בסלנג. האם נצטייר כבלי ניתנים להשגה או זולים ורדודים. זה היופי של עולם התוכן, היכולת שלו להראות מי אנחנו. לכן חשוב מאוד לשים דגש על הדרך בה אנחנו מדברים את המותג שלנו. 

אל תפספסו

דברים קורים כל הזמן, הזדמנויות באות והולכות ועכשיו זה הזמן שלכם לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה. גם כאשר אנחנו הולכים בשביל אנחנו חושבים על המקום הבא שכף רגלינו תדרוך. כך גם צריך לעשות כאשר מדובר בעסק שלכם. תמיד לחשוב מה הצעד הבא שלכם. לאן הדרך תוביל אתכם 

החוזק שלי במבט חטוף

נקודות החוזקה שלי

אין כמו לכתוב תוכן טוב. אומנם עבודה קשה שמצריכה המון אימון, אצלי היא באה בצורה אינטואטיבית. היכולת לחבר בין צורך המותג אל הלקוחות שלנו מרגשת אותי מחדש. הפלטפורמה היא הקנבאס והמקלדת היא המכחול.

פוסטים לרשתות החברתיות
98%
קידום ממומן
94%
אימייל מרקטינג
92%
כתיבת תוכן לאתרים
89%

כתיבת תוכן בהתאמה אישית

אסטרטגיית כתיבת תוכן בהתאמה אישית

אסטרטגיה לשיווק תוכן היא תוכנית לבניית קהל באמצעות פרסום, תחזוקה והפצת תכנים תכופים ועקביים. התוכן צריך להיות מלמד, מבדר או מעורר השראה. מטרת התוכן היא להפוך זרים לאוהדים ואוהדים ללקוחות.

האסטרטגיה כוללת:

1. נחקור קהלי יעד

2. נבין לאיזה מידע הם זקוקים 

3. נבחר איך לעשות את זה 

4. נבין באילו פלטפורמות זה יקרה

תוכניות שיווק דומות

נשמח לחלוק את הידע והניסיון שלנו

שיווק דיגיטלי מעיד על עסק הצועד עם הזמן ומשקע בלקוחותיו. למעשה, עסק שאינו נעזר בערוצים אלו פשוט נותר מאחור וסובל מתדמית מיושנת וארכאית. הדבר נכון לא רק לגבי חברות וארגונים גדולים.

ראוי להבין כי ככל שחולפות השנים, עוברת האוכלוסייה לשימוש מסיבי ברשת, כאשר הדור הצעיר כבר אינו מכיר כמעט דרכים אחרות להתנהלות חברתית וצרכנית. לכן, שיווק דיגיטלי אינו רק מעיד על חדשנות ורצינות – זוהי הדרך היחידה להגיע אל קהל עצום שרואה ברשת כלי אלמנטרי לביצוע פעולות.

המטרה שלי היא הצלחה שלכם! מאוד חשוב לי לשים את העסק שלכם בראש. הצלחה שלכם היא ההצלחה שלי.
אחד המרכיבים הכי אינטגרלים בהצלחה שלנו היא שיתוף פעולה מלא עם הלקוח והבנה לעומק של הצרכים שלו.

תשארו מחוברים

קמפיין פרסומי נכון ברשתות החברתיות מגביר באופן משמעותי את החשיפה החיובית לה זוכה העסק בקרב קהלים רלוונטיים, ומכאן גם מגדיל את מעגל לקוחותיו והכנסותיו.

מה תקבלו?

לחשוב קדימה

בשיווק דיגיטלי תמיד צריך לחשוב קדימה. כל תהליך בבנית אסטרטגיית השיווק מנוהל ומתוכנן כמה צעדים קדימה. בנוסף מתווספים גם חקר טרנדים עתידיים ושיטות חדשות שיכנסו בכל הקשור לשיווק דיגיטלי.

מה תקבלו?

אנו פותרים בעיות אמיתיות

מה אני יכולה לעשות למענך?

מדיה חברתית

מדיה חברתית, היא שם כולל לכלל הרשתות החברתיות באינטרנט. שיווק ברשתות החברתיות עוזרת לייצר אינטראקציה יומיומית עם העוקבים שלכם ולהגיע לקהל המדויק שלכם.

כתיבת תוכן שיווקי

כל עסק צריך שפה משלו, דרך שבה הוא פונה על הלקוחות שלו. תוכן שיווקי הוא אחד הפרמטרים הכי אינטגרלים בהצלחה של עסק. כאן הכל מתחיל.

עיצוב אתרים

אם עץ נופל ביער ואף אחד לא שומע, האם הוא השמיע צליל? כך גם לגבי העסק שלכם. אם יש לי עסק והוא לא נמצא בגוגל, האם באמת הוא קיים?

רוצה לשפר את העסק שלך

בואו נשמור על קשר

meeting-1019875_1280-removebg